Specjalna oferta dla brandów odzieżowych i projektantów

Jesteśmy producentem czapek z 25 letnim doświadczeniem i dużym doświadczeniem przy realizacji indywidualnych projektów. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla młodych brandów odzieżowych i indywidualnych projektantów. Jej główną składową są bardzo niskie zamówienia indywidualne (nawet od 50 sztuk dla wybranych modeli). Nasze usługi są kompleksowe, zapewniamy m.in.:

  • – zdobienia (hafty, pompony),
  • – branding (metki, wszywki),
  • – pakowanie i metkowanie czapek.

Od nas dostajesz produkt gotowy do sprzedaży.

To co wyróżnia nas na rynku to bliski kontakt z naszymi Klientami i doskonała komunikacja. Wierzymy, że tylko dzięki odpowiedniej komunikacji Klient otrzyma dokładnie taki produkt jakiego oczekuje.

Z chęcią podejmujemy się ciekawych i nieszablonowych zleceń. Nie zwlekaj tylko podeślij nam swój projekt lub pomysł, abyśmy wspólnie mogli zastanowić się nad jego realizacją!

Nasi Klienci:

Nasze przykładowe czapki:

Korzyści ze współpracy

Małe zamówienia miminalne

Rynek odzieżowy staje się coraz bardziej rozdrobniony. W branży działają już nie tylko duże podmioty posiadające sklepy w galeriach handlowych, ale coraz częściej indywidualni projektanci sprzedający swoje produkty w internecie. Chcą sprostać wymogom rynku realizujemy również bardzo małe zamówienia – nawet od 50 szt. dla wybranych modeli.

Indywidualne podejście

Każde zapytanie i projekt traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na nowe propozycję i lubimy wyzwania. Z chęcią podejmiemy się nietypowych i innowatorskich zleceń.

Cierpliwość

Mamy świadomość tego, że kontakt z naszą firmą to dla niektórych pierwszy kontakt z produkcją czapek, technologią dziewiarską, a czasem pierwszy jakikolwiek kontakt z producentem odzieży, Dlatego w kontakcie z Klientem stawiamy na cierpliwość i zrozumienie oraz w przystępny sposób przekazujemy naszą widzę i doświadczenie.

Jakość

Przy produkcji naszych czapek zwracamy niezwykłą uwagę na jakość. Nie tylko wewnątrz naszej firmy, ale również wśród naszych dostawców. Każda czapka jest indywidualnie sprawdzana na każdym etapie produkcji tak, aby wyeliminować wadliwe egzemplarze i dostarczyć Klientowi wyroby najlepszej jakości.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w produkcji czapek dziewiarskich wynosi 25 lat. Mamy świadomość tego, że branża fashion zmienia się dynamicznie z roku na rok, dlatego bezustannie śledzimy najnowsze trendy.

Co mówią nasi Klienci

Z całego hiphopowego, sportowego i streetwearowego serca DZIĘKUJEMY za współtworzenie najlepszej marki w Polsce, za wyrozumiałość, cierpliwość, za wierne odzwierciedlenie nietuzinkowych projektów, za bycie niezwykle ważną częścią procesu twórczego, za wiedzę, za doświadczenie, za jakość.

Stoprocent
Z okazji 15lecia marki